| alex6630 a întrebat:

Cum asi putea sa imi fac freza la fel ca baiatul din poza asta >> http://imageshack.us/photo/my-images/64/dscn1407n.jpg/ ? Dau funda :

1 răspuns:
| 2ochicaprui a răspuns:

In cazul in care nu esti tuns, mergi la un salon, frizerie, etc cu poza si spune-le ca ai vrea sa ai parul in genul ala. Dar ai grija sa para, macar la prima vedere, oameni priceputibig grin In cazul in care esti deja tuns asemanator, zic sa-ti chemi un amic sa te ajute sa-i dai o forma. Oricum, ai grija sa nu iesi ciumpavitlaughing Bafta!