| emilenescu a întrebat:

Cum creez un eveniment pe facebook happyfunda
app: funda pentru cel care imi spune cum trebuie sa creez si participa la eveniment

Răspuns Câştigător
| raluca250 a răspuns:

Dai la facebook la acasaa / home (daca il ai in engleza)hee hee
dupa vezi ca sub imaginea de profil iti apar niste desene langa care iti scrie ceva ii dai la a`3`a unde arata un mic calendar pe care scrie 31 :d
dupa iti apare in pagina undeva putin mai sus evenimente si in dreapta iti apare o casuta in care scrie + Creeaza un eveniment
ii dai acolo si cred ca in rest de descurcilaughing trebuie sa scrii cand (data si ora) unde happy ce planuiesti mai multe detalii cine este invitat si daca vrei sa adaugi o poza :d
Sper ca te-am ajutat big hug
{fundabatting eyelashes?}