| ImmortalQueen a întrebat:

Cum decupez poze? ce program imi trebuie si cum sa-l foloseschee heemersi:*{poate dau fundita}

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Simplu cu Microsoft Office Picture Manager pe care sigur il ai in comp. Fa click dreapta pe o poza si apoi Open with->Microsoft Office Picture Manager, apoi click sus la Edit pictures si ai acolo optiune Crop, dand click pe ea si tragand de poza in stanga, in dreapta se poate micsora poza. Dupa "operatiune" salveaza. Mai sunt o gramada de programe care au si functia asta, insa sunt mai greu de folosit. Ti-am zis varianta cea mai simpla. Succes.

| dot a răspuns:

Photoscape... e usor de folosit si de downloadat

| Coriii a răspuns:

Nu e neaparata un program anume... cu crop tongue

| kidda55 a răspuns:

Photoscape sau lightscreen... dar lightscreen poate decupa orice nu numai pozewinking

| biancaandreea a răspuns:

In.photoscape.dai.la.edit.apoi.crop