| Cristian2003 a întrebat:

Cum fac cei care se joaca pe telefoanele cu touch sau pe tableta ca la jocurile precum subway surfes sa ai ma peste 1000.000 de bani?

2 răspunsuri:
| HolyDesire a răspuns:

Apk-uri modate.
Exemplu cauti pe net asa
subway surfes moded apk si o sa gasesti siteuri de unde faci download la joc al bagi in tel cu cablu de date si dai instalhappy

| pufosenie4427 a răspuns:

Cu hack (P.S. eu nu am hack si nu iti recomand sa iti instalezi cu hack pentru ca poate are virusi...ti-am zis doar ca sa stii), dar de ce ai nevoie de atat multi bani, poti face si singur happy.