| ady_4274 a întrebat:

Cum fac cont la conquiztador plzplzplzpzl

42 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

E usor.Deci,intri pe conquiztador, iar putin mai jos vezi ceva unde scrie Cont nou. Dai click, si completezi acolo vezi ce te intreaba. Dupa ce ai completat da Creare cont.Bafta!

| Iuliaana a răspuns:

Intri pe conquiztador, apesi 'cont nou' apoi completezi fiecare casutawinking si apesi 'ok' si gata. Succeswinking

| andreeaaa1 a răspuns:

E simplu intri pe www.conquiztador.ro si scrie intra in cont sau cont nou acolo trebuie sa-ti scrii numele parola si mai departe ser sa te descurci

| TicTacUser a răspuns:

Deci.frathe.:D.intri aici http://www.conquiztador.ro/registration.php... funda?;;)

| patty32 a răspuns:

Intri pe http://www.conquiztador.ro/ si vezi ca scrie in stanga sus, pe fond galben "CONT NOU", dai click, si completezi cu datele tale:)
Atata tot :*

| SilviuCSM a răspuns:

P1: intri pe http://www.conquiztador.ro/;
P2: accesezi "cont nou" si completezi adresa de email, numele si codul de verificare din acea imagine, dupa care dai "ok";
P3:intri apoi la email`uri si confirmi email`ul primit de la conquistador;
Sper sa te descurci.

| Ingrid97 a răspuns:

Scrie pe google conquistador registration

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza instructiunile din joc nimic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu chiar esti idiot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe Google ConQUIZtador si dai mai joc unde scrie Cont Nou bine pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe google cont conquiztador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da?
scrii conquiztador si scr ce vrei sa ai ca cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar si eu vreau am avut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu si usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrei cont de conquiztador bagati id hideseek88 ca va dau eu mai am doar 1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiuuuu dasteaaa nustiiiiii dealeaaaaaaaaaaa nustiuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristinamihaesc91@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si vei reusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti dar cum iti da seama care e parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiutiu ba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Google si scrie ConQUIZtador si vezi ca sus in stanga unde scrii acolo nume si parola dai mai joc si scrie CONT NOU si dai click si completezi alea bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sobele de fier se incalzesc mai repede decat cele de teracota?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri si completezi la cont nou
ce au observat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiudastea