| mirela9921 a întrebat:

Cum fac icoanele de la windows vista mai mici?

Răspuns Câştigător
| ShadowSir a răspuns:

Pai faci asa:
Ai dekstopul fara nici o fereastra deschisa fara nimic selectat. Acum Ti apasat pe CTRL apoi in timp ce ti apasat apesi +sa le maresti sau -(minus) sa le micesti. Poti sa faci si asa: Ti apasat pe CTRL si in acelasi timp dai in sus sau jos de rotita de la mouse

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

N-ai cum, asa s-au facut, asa raman
ti-as recomanda sa-ti bagi windows xp e mai bun si foarte usor de utilizat, are si icoanele mici de totbig grin
bafta

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Dai click 2, apoi dai properties, dai la setting, la screeen revolution il faci cat vrei de mare sau de mic. si dai ok