| alex9506 a întrebat:

Cum fac sa extractez jocul.imi cere parola si nu ma lasa sa extractez
?

Răspuns Câştigător
| geany123 a răspuns:

Cum adica ( extractez ) ce joc este?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Well dati-mi voie sa imi dau cu parerea'
E vorba de o arhiva right?
Well daca e asa e cam greu de spart parolahappy
Era un program care spargea parolele la winrar/Winzip
Dar mie in cam o zii si ceva... o dat rezultate...
Am murit de draci dar o mers pana la urma
Dar chestia asta nu e 100%100
Apropo bubule nu mai pune linkuri din astea de tot " rasul" sa nu zic ceva mai urat'
Cred ca vei fii trasa la raspundere daca mai pui multe!

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| geany123 a răspuns:

Daca ai descarcat vreun joc care cere passond si nu tiai focut cont drebuie sa il stergi si sa intri inapoi pe saitul unde l-ai gasit iti faci cont nou si apoi il descarci.Acum cum crezi tu