| SuntRauDarPotFiImblanzit a întrebat:

Cum fac sa mearga jocul naruto arena. Dau start playng si imi apare o fereastra. Acolo scrie 'logout, start ladder game, start quick game, start private game. CE trebuie sa fac mai departe?

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ca sa faci misiuni fara sa pierzi rating incearca quick game(e un truc pe care l-am invatat cand am jucat) pentru rating joci la ladder game iar private e pentru jocul cu prietenul big grin

| X a răspuns:

Dai start ladder, private game e cand vrie sa faci cu un prieten ceva anume iar start quick game e cand vrei sa faci un meci fara sa castigi vreun character sau o misiune oricum tu poti juca la start leadder sau quick game capata putina experienta dupa uitate de misiunile de sunt pe site ca sa castigi caractere