| sasljllaf a întrebat:

Cum fac sa mi se para 4 luni ca o saptamana? In decembrie am un eveniment f important si sunt f nerabdator!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuie sa iti faci de lucru (sa fi ocupat) si in timpul liber culcate thinking Eu cred ca cel mai repede trece timpu cand:
1.dormi
2.stai pe calculator/laptop
3.nu te gandesti la eveniment si iti cauti altceva de lucru. Bafta!

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Mai am ceva www.darkorbit.com sau counterstrike toata ziua! incearca sudoku, intergame, citeste.

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Si eu sunt in acceasi situatie... abia astept sa fie o data decembrie
Nuj cum am sa fac...dar nu trebuie sa ne tot gandim la asta trebuie sa facem multe chestii ca sa nu ne mai gandim sa uitam
Si at o sa vezi ca o sa treaca ff repedelove struck

| FreeLife a răspuns:

Ai doar 2 metode:
-Prima-Droguri big grin
-Cea de a doua-Somnifere tongue

Gaseste-ti si tu niste jocuri filme interesante la care sa te uiti, un prieten cu care sa pierzi vremea si acele 4 luni vei spera sa nu mai treaca!
Have fun!

| bsb a răspuns:

Criogenizare frate laughing

| Wanderer a răspuns:

Simplu:iesi cat de des poti cu prietenii tai si fiecare zi va trece foarte usor. Sau poti sa iti gasesti un hobby nou, eu vara asta m-am apucat de skateboarding, poti incerca si tu, si iti vei face prieteni noi, eu acum m-as da toata ziua cu skateboard-ul.

| Laura_6219 a răspuns:

Simplu fa numai lucruri care iti plac si nu te mai gandii la asta timpul va trece mult mai usor.