| GeorgianaDragus a întrebat:

Cum fac sa ramana mereu arhiva si daca ma deloghez dp mess?
funda

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

La lista iti a[re sus" messenger" apoi dai prefereces apoi archive sau ceva de genul si dai la yes, save all of my mesageshappy

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Dai click sus unde scrie MESSENGER apoi PREFERENCES > ARCHIVE alegi Yes save all of my messages dai Apply si OK

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Dai la messenger - preferences - archive si bifezi " Yes save all my messages ". :d funda?batting eyelashes

| Crisu_7532 a răspuns:

Din fereastra de mess, alege din bara de sus "Messenger", apoi "Preferences", apoi din fereastra care ti se deschide alege "Archive" si selecteaza "Yes, save all of my messages" si apoi "apply". gata