| loveromance46 a întrebat:

Cum folosesc magia pe metin2?

Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Magiile ca sa le folosesti in primul rand trebuie sa bagi puncte in ele(primesti cate un punct pe lvl) si le pui pe butoanele de la tastatura si le folosesti din butoane.happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kRyStY_1411 a răspuns:

Apesi c si ti le pu acolo la 1 2 3 4 f1 f2 f3 f4 si apesi unu dintre butoane FUNDA!

| Dragosh195 a răspuns:

Trebuie sa folosesti o extorsiune a hardului si mai apoi intri in joc, si iesi de 5 ori,iar apoi in joc, in folderul in care l-ai instalat, si stergi folderul library,(pentru ca are ceva care iti opreste magia/o eroare)(trebuie sa-l stergi si din recycle bin daca vrei sa aiba efect)si apoi intrii in joc din nou si mergi la gardian si de acolo iti poti alege magia si vezi tu mai departe.cel putin eu asa am facut./am intrebat si eu pe un forum metin 2.bafta!

| SubZero_5945 a răspuns:

Competenta>ti click pe vraja si o pui jos in bara aia>apoi apesi pe cifra pe care ai pus vraja (ca sa iti iei vraji trebuie sa ai lvl4)