| RalucutzaFarmer a întrebat:

Cum imi conving mama sa ma tunde scurt?

7 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Grammar Nazi says: să mă tundă

| romanyta a răspuns:

Foarte greu nici eu no pot covinge vreau sa ma frezez EMO dar nu o reusesc s-o conving

| ViVi99 a răspuns:

Crede-ma, si eu am vrut sa-mi tund parul scurt scurt si mama m-a lasat. A fost o oribl! Observasem ca nu-mi statea deloc bine. Mama ta stie de ce nu vrea sa te tunda. Decat sa te tunzi scurt de ce nu mergeti impreuna la un coafor si sa-ti alegi ceva cam pana la umar, filat, cu betron in scari. Sunt sigura ca-ti va sta mult mai bine.happy

| MsYourDarling a răspuns:

Ii spui ca`i o masura anticrizawinking

| RalucutzaFarmer explică:

Raspundeti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul e comoara fetelor, chiar vrei?
Daca da, spune-i ca vrei sa incerci ceva nou, si poate te va lasa.

| CEA a răspuns:

Vei regreta.