| ShacPaul a întrebat:

Cum imi instalez metin2x pentru ca imi apare o eroare sau ceva :create_no_approprite_device.

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Click dreapta pe launcher si dupa pe Troubleshot Compatibility->Troubleshot program->Lasam bifat prima casuta si apasam next, bifam Windows 7, apasam Test program, ne intra in joc dupa dam next si gata.
Sursa: http://board.metin2.ro/......te-device/
Mult noroc!

| PunisherKill a răspuns:

Deci fii atent : dai click dreapta pe client, dai pe troubleshot, si astepti... dupa dai manual, apesi primele 2 next, prima, next la pasul 3 nu dai nimic deci next si dai proba accept, accept si dupa rezolve si cam atat. Daca ai problema cu teleporter: intri in dosarul cu metin, bifezi toate si dai properties si debifezi read-only. Atat Fundiza