| Alynnee001 a întrebat:

Cum imi privez facebook'u?straight face funda primului rasp correct.

3 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Pe facebook,dai sus la contul meu-setari de confidentialitate

o sa-ti arate acolo niste buline cu cine poate sa-ti vada pozele,informatiile,chestii de astea,iar sub alea scrie `personalizarea setarilor` si iti setezi toate de acolo sa ti le vada doar prietenii,iar cand termini dai la previzualizare profil, se salveaza si gata. Daca nu esti sigura, dai pe home, iar apoi inca o data la setari de confidentialitate si trebuie sa fie bifat in stanga `personalizat` si atunci vei fi sigura. Sper sa te ajut si bafta:*

| RiRi5846 a răspuns:

Dai la Account -Privacy Settings.O sa iti apara :Everyone, Friends of friends, si friends.Tu selectezi friends si dupa dai Apply These Settings si gta.happy

| Ramona1 a răspuns:

Se zice privatizez, nu privez.