| eliza a întrebat:

Cum micsorez iconitele in xp?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe desktop, click pe propietati, te duci la tabul appearance, click pe advancer si acolo la item, alegi sa-ti arate icon. Pe urma tot ce trebuie sa faci e sa adaugi la size alt numar. 16 ar cam fi potrivit sa-ti miscoreze iconitele fara sa arate ciudat pe urma.

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Click dreapta pe desktop -> Properties -> Appearance -> Advanced -> la "Item" pune pe "Icon" -> Iar la "Size" (sus) alege un numar mai mic.

| jl12w7 a răspuns:

Sau poti folosi tuneup utilities 2009

| necunoscutul a răspuns:

Modifici rezolutia monitorului1280X1024