| sebby19 a întrebat:

Cum pot aduga textura (o imagine) unui obiect in Maya Autodesk?

1 răspuns:
| Negoi_Darius_1998 a răspuns:

Daca te referi la phothoshop te pot ajuta! Iti recoman in primul rand Phothoshp Cs5 No Brushes deparece e usor de folosit poti adauga un text cu fonduri bagate de tine... Poti sa adugi niste efecte super frumoase folosind Gausian Blur. Poti face imaginea sa se miste...Toate acestea le poti vedea in tutoriale pe youtube daca ti-am fost de ajutor te ro sa imi oferi funda