| alexandra20fs a întrebat:

Cum pot ajunge in public la emisiunea Dansez pentru tine? ce firma pentru figuratie tv sa contactez? macar daca nu stiti asta spune ti mi vreo firma care e mai serioasa si plateste mai binehee hee ast rasp vostru:*

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Am gasit intrebarea ta cautand si eu ca si tine sa aflu cum sa fac figuratie tv la o emisiune. Daca afli spune-mi si mie si eu daca aflu iti trimit mesaj. Poti intreba pe site-ul emisiunii, pe facebook.Foarte multi fac figuratie la emisiuni, dar nimeni nu spune.E secret.Ai grija sunt multe firme neserioase.Eu am dat peste cateva.Sa nu le dai bani.O firma serioasa de castin nu cere taxa de inscriere.Imi pare sincer rau ca nu am aflat ca sa-ti spun.Succes!