| SportBoy a întrebat:

Cum pot castiga 300 de clopotei pe clopotel.ro? Dar sa nu-mi scrieti din Ghidul Clopotel! Cel mai rapid raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| MyEssence a răspuns:

300 nu prea poti dar poti sa castigi 200 de clopotei din camara lui cici:Ruleaza pagina pana la linkuri utile, si dai acolo unde scrie Clopozaurul Cici.Iti va aparea imaginea turnului lui. Dai pe usa, apoi pe galeata, apoi iesi pe scari si cand vezi iarr imaginea castelului, dai pe pagina ta personala si gata! Te-ai laes cu 200 de clopotei, si cresti si cu 2 nivele in grad.