| valik a întrebat:

Cum pot descarca de pe filesmy.com? am nevoie sa descarc acest fisier http://filesmy.com/2gHx4 si nu reusesc, dau pe regular download si nu apare nimic. poate cineva sa il descarce si sa il urce pe un alt site sau macar sa ma invete cum sa il descarc? pls am mare nevoie de ajutor!

3 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Pentru ca te conectezi din Romania.Nu iti apare nici un test pentru ca serverul nu are pentru noi asa ceva.Intra pe www.hidemyass.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valik sa nu pierzi timpul cu fisierul ala ca e protejat cu parola si nu se mai da... daca vrei ti-il trimit sa vezi... oricum e fake

| valik explică:

Poate sa descarce cineva fisierul si sa il urce pe alt site? please!