| Flöricicä a întrebat:

Cum pot face bratari manual(ex.bratara prieteniei)? Nu vreau modelul simplu ceva mai interesant.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andreeaa_4520 a răspuns:

Pai.nici eu nu stiu prea bine:d.dar eu fac bratarii din noduri.si am invatat de pe net.nu e foarte greu daca stai sa te uiti atent la miscari.mie imi place foarte mult sa fac bratari, ma relaxeaza iar cand o termin ma simt foarte bine ca am facut si eu ceva cu manutele mele. uitete pe youtube iar daca nu intelegi. ceremi id :* si til dau si iti explic eu :* te pupp! daca vreii sa'mi dai o fundita te pupp dulce si apasat :*!

2 răspunsuri:
| YOopGirl a răspuns:

Du-te pe YouTube si scrie asa : Friendship Bracelets.Acolo poti gasi toate felurile. Sunt une chiar foarte frumoase de exemplu modelul inimioara si cele mai multe modele le poti gasi acolo sunt numeroase si diverse.Te pup sper sa iti fiu de folos! Plz, funda:Xbig grin?>

| YOopGirl a răspuns:

Pe YouTube gasesti totul! Sunt modele diverse si interesante. Ajungi pe YouTube si scrii simplu Friendship Bracelet.Plz funda:Xpuppy dog eyes!?