| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot obtine multe vizite pe un site?

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Pai trimite in toata lista ta, acest link, eventual, cauti pe net multe id-uri, le bagi in lista ta de mess, sau iti faci alt id, si poti sa o umplii, si trimiti in fiecare zi mass-uri, ca sa poata intra. Eu deja am intrat si am trimis si la lista mea de mess.
Mult succes! Pa'pa

8 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Poti "optine" multe vizite facand un site porno.Asta cauta toti pe net.Internet is for porn!

| bozo a răspuns:

Facand un site util. E bine ca ai ales castigator raspunsul care se potriveste siturilor inutile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am inteles ce ai dorit? sa inteleg ca doresti conversatii sau ce?//

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca nu mai ai mult si strangi banutii... pont: trebuia sa ne spui la ce se refera link-ul tau, te-am fi ajutat cu cate o vizita...asa, parca ne-ai pacali sa intram pe site...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti "optine" eventual... obtinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteligent raspuns @bozo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaseste sa iti faci reclama pe siteuri

Întrebări recente