| Ser9iu a întrebat:

Daca fac un site, ce sa pun pe el sa am cat mai multe vizite? ce subiecte sau ce sa pun sa am multe vizite? dau fundita big grin

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

>confirmat pentru 'fac un site doar de dragul de-a avea un site si dragul de-a ma simti admin'

Ceva, noutati...soundtrack'uri din filme/jocuri

| andreeamitoi a răspuns:

Pentru a avea mai multe vizite trebuie sa faci reclama site-ului, insa poti incerca sa pui subiecte mai interesante, forum, chat online, downloaduri, etc

| iacobitza a răspuns:

Pai ar trebui sa aiba in primul rand chatbig grin(oamenilor le place sa vorbeasca)... daca ar fi sa intru eu pe un site mi-am placea sa gasesc :titluri de filme noi aparute, de carti, muzica multa noua si veche un topic cu actori mai cunoscuti unde sa pui poze noi si lumea sa poata comenta daca te intereseaza sanatate dietabig grin sunt o gramada

| cosmon a răspuns:

Legate de it, stiri, lucruri amuzante (bancuri poze ) stiri muzica ( dar nu continut copiat de pe alte site-uri sau bloguri ) si totodata sa iti faci reclama pentru ca lumea sa afle de el! daca este un site serios cu domeniu. ro. com. net si totodata este realizat bine, sigur vei avea vizitatori!

| Corleone_7730 a răspuns:

Pai dupa mine, cel mai bine ar fi sa deschizi subiecte gen moda, si multe subiecte pentru. adolescenti; cum ar fi ...prietenul potrivit si altele. Iar daca vrei sa atragi public adult foloseste POLITICA