| >...< a întrebat:

Cum pot pune texte pe movie maker...plssss ajutati-ma urgent

2 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

SIMPLU...pe pagina de movie maker, in stanga sus, unde scrie "modificar" dai clic pe ultima linie unde scrie "title" acolo unde sunt si efectele...nu stiu cum altfelsa-ti explic, eu am movie maker in limba spaniola, si nu stiu cum apare la tine!

| Ems a răspuns:

Dai pe Edit Movie si dupa aceea pe Make titles or credits. Si de acolo alegi unde vrei sa scrii. Sper ca te-am ajutatbig grin.