| andreea_6365 a întrebat:

Cum pot ramane idle p yahoo mesenger? Mersi mult!happy

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pleci de langa calculator.
parca era si un program pentru asta ca sa poti sta la calculator thinking

| User a răspuns:

Nestand la pc.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Daca vrei sa fi idle si cand esti la Pc, instaleaza programul asta:

http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html

| Irina117 a răspuns:

Sunt niste setari...si iti setezi tu.la cat timp vrei sa-ti apara idle daca nu misti mouse-ul

| Dianna_8523 a răspuns:

Pai numai umbli la calculator happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste setari...si iti setezi tu.la cat timp vrei sa-ti apara idle daca nu misti mouse-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste setari...si iti setezi tu.la cat timp vrei sa-ti apara idle daca nu misti mouse-ul