| Magic a întrebat:

Cum pot sa castig voturi pe albinutze.net?(in afara de a trimite linkul prietenilor)sincer nu prea ma pricephee hee

5 răspunsuri:
| andreilucian2010 a răspuns:

Posteaza o reclama, sau pune linkul in locuri populate cum ar fi bloguri forumuri!

| Sadiss a răspuns:

Http://swle.yarold.eu iti faci cont pe site-u asta -> Profile -> Links -> pui linkul intr-o caseta de text -> update -> dai la link excange -> open all (in josu pag. iar daca ai net prost se blocheaza)
pentru fiecare click dat (site deschis) primesti un credit iar de fiecare data cand cineva da click pe siteu tau iti ia un credit. ca sa poti sa primesti clicks trebuie sa ai credite pozitive. singurul dezavantaj e ca nu toti dau voteaza. dar o mare parte dau.
bafta;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inscrii in directoare web si siteuri de anunturi, sa accesezi siteurile partenerilor si cred ca mai exista dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca site-ul asta http://pretbomba.ro/7BX7N.

Răspuns utilizator avertizat