| alina1999 a întrebat:

Cum pot sa dau mesaje private?
FUNDA...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri pe profilul utilizatorului cu care vrei sa discuti si dai clic pe "Trimite un mesaj" sub poza lui. Apoi tastezi mesajul si titlul acestuia si il trimiti. E simplu. Succes!

12 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Dai click pe numele utilizatorului caruia vrei sa ii trimiti mesaj.
Apoi iti va aparea profilul sau si vei vedea scris TRIMITE UN MESAJ.
Vei da acolo, vei scrie ce vrei sa ii spui, dai trimite si gata.

| Maria02 a răspuns:

Pai, mai intai trebiue sa te duci pe pagina lui ""x"", iar acol mai jos de poza lui scrie Trimite un messajbig grin, Atata totbig grin...Baftahappy,aaa, funditzsawinking

| solumaam a răspuns:

Dai clic pe userul caruia vrei sa ii trimiti mesajul si sub avataru lui ai caseta cu Trimite mesaj, dai clic acolo si scrii ce vrei!

| angelo200 a răspuns:

Nu poti

| Niculescu007 a răspuns:

Intri pe user si ai "Trimite un mesaj", dai acolo, alegi subiectul, scrii mesajul si dai Trimite!

| RoXyRoOx a răspuns:

.din pacate nu se poate...sigh
Fundabatting eyelashes:*

| Cella a răspuns:

Te duci pe profilul respectiv la care vrei sa dai mesajul si iti apare acolo "mesaj privat" click acolo... si mai departe sunt sigura ca te descurci

cius"X

| bebetho a răspuns:

Dai la Prieteni si in dreptu fiecaruia scrie " sterge prieten ". Click.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand dai la un utilizator sub poza iti apare trimite mesaj si dai click acolo.

| CrisDdf a răspuns:

Pai dai la prieteni si apesi pe el si scrie:trimite un mesaj.

| CrisDdf a răspuns:

Ai zis ca dai funda. -,-

| bogdan24 a răspuns:

Nu se poate trimete sms-uri cu nr privat