| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Cum pot sa descarc partea a 4 din filmul Twilight ca nu il gasesc si de unde sa o descarc!
Caci sora mea la vazut la o fata descarcat si eu numai nu gasesc!
Dau fundita la primul raspuns corect

Răspuns Câştigător
| pisikutza a răspuns:

Surioara ta e cam mincinoasa,nu are cum sa fi vazut acest film deoarece nici macar premiera nu a fost,nici la noi, nici la americani.Doar daca a calatorit in timp (ceea ce e absurd) l-a vazut.altfel nu e posibil. Poate a vazut trailerul, dar filmul e imposibil!

7 răspunsuri:
| Zuzy a răspuns:

Partea a 4a ( Breaking Dawn ) Apare p 18 noiembriee rolling on the floor)))!
doamne. au dat si astia d la protv Twiligth si acum afla toata lumea rolling on the floor

| lylo a răspuns:

Partea a 4a din cate stiu eu nu a aparut inca laughing)

| soraluisatan a răspuns:

Partea a 4a nici nu a aparut.nici macar in afara. poate sora ta a vazut partea a3a.partea a 4a apare in noiembrie!

| mateielisey a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1324999/
Deci cred ca a gresit numele poate era altu ca apare abia in noiembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight: Breaking Dawn 1
http://www.kiss-zone.net/......wn-part-1/

Twilight: Breaking Dawn 2
http://www.kiss-zone.net/......wn-part-2/

| iAvatar a răspuns:

Nu a aparut decat trailerul [ http://www.youtube.com/watch?v=6ecMoSpVfxg ]. Filmul sa il astepti prin noiembrie. :P

| Serena_8675 a răspuns:

Abia a aparut acum cateva zile trailerul, filmul apare abia in octombrie.Si atunci iti recomand sa te duci la cinema, sau sa iti cumperi dvd-ul happy

Întrebări recente