| AdiSt a întrebat:

De unde pot sa descarc partea II din filmul Twilight Saga Breaking Dawn? ca am vazut partea I si vreau sa vad continuarea.big grin dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Pai din pacate abia a aparut prima parte din Breaking Dawn in noiembrie.Partea a doua din Breaking Dawn va aparea tot in noiembrie, asa ca din nefericire nu ai cum sa o vezi acum.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" va aparea pe 16.11.2012. Uite aici:
http://filme.acasa.ro/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-2-2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră pe site-ul www.Kiss-Zone.net

| irinel171 a răspuns:

Nu a aparut nici la cinema va aprea la anul a 2-a parte PLZZZ FUNDA!

| RalluRalluka a răspuns:

Uita-te online... acolo sunt toate pana la Zori de zi part II