| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să devin o zână Winx?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Și eu vreau să devin o prințesă idioată, cu o viață roz, perfectă. Cu mii de prieteni falși și plină de sentimente, cu un zâmbet vesel ce te dă pe spate!
Oh, dar stai, nu pot deveni o prințesă!
Tu chiar crezi că poți deveni o zână? Tu vorbești serios? Drăguță, uneori, desene animate îți cam afectează creierul!

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Câţi ani ai? Aşa ceva nu există.
Numai bine!happy

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Zboarăăă.

| bumtzbumtz a răspuns:

Nu exista asa ceva...laughing

| alexandra2000ale a răspuns:

Zanele Winx nu exista...sunt doar niste desene animate, deci, nu ai cum sa devi o zana Winx...

| addelyna2014 a răspuns:

rolling on the floor interesanta intrebare laughing). si nu, nu merge laughing

| 0Claudita0 a răspuns:

Nu vreau sa-ti stric visele.
Insa anele Winx este regizat de niste oameni normali.Ele nu exista in realitate.
Dar traiesteti visul mai departe!

| 42002 a răspuns:

Nu poti!