| WestSid3 a întrebat:

Cum pot sa fac numele melodiei din winamp, in lista sa fie mai mare... marimea 18 de exemplu happy... nu mai stiu unde trebuie sa intru big grin. Merci!

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Deschizi winamp, click dreapta, options, preferences, click "playlist" din stanga, iar la "playlist font size, in pixels:" scrii 18.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca cu o lupa laughing. Glumesc. Uita-te la setari, era ceva de genu "vizualizare".

| WestSid3 explică:

Multumesc :*...
Daca stiati cat ma "orbecheam" sa citesc numele melodiei laughing

| adydassler a răspuns:

Clic dreapta winamp>optiuni>configurare(preference)>liste piese si vei in dreapta marime font.winking