| LeonardoDiCapra a întrebat:

Pentru ineput as vrea sa va spun ca folosesc winamp, si am o marime fixa la el.doar ca am niste videoclipuri care imi tot strica marimea mea fixa la winamp laughing si nu stiu cum sa fac sa nu mi se mai schimbe marimea doar daca o schimb eu! vreau ca marimea de la winamp sa nu mi se mai modifice doar la simpla schimbare a melodiei.

Funda+Vot!

Succes!
big grin

1 răspuns:
| rRAzvANn a răspuns:

Nu se poate pentru ca winampul deschide videoul cu rezolutia lui originala happy