| dianafofiu a întrebat:

Cum pot sa fac pentru a micsora pictogramele de pe desktop?big grin

mersibig grin

Răspuns Câştigător
| Byclick a răspuns:

Click dreapta pe desktop-properties-apperence-advenced, la item pui "icon" si alegi size happy bafta

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

HY tine apasat Ctrl apoi rotita de la mouse si faci asa pana cand ajung la marimea dorita bafta big grin

| Spawny24 a răspuns:

Schimbi rezolutia monitorului.Click dreapta pe desktop -> Properties -> Settings. Bafta!

| malynn a răspuns:

Hey! apesi ctrl si dai de rotita de la mouse pana cand ajung iconitele la marimea potrivita.
bye!