| XxAlchoolicxX a întrebat:

Cum pot redimensiona iconitele de pe ecran? (pictogramele de pe desktop)?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Start->control panel->display->appearance->buton "advanced"->item : selectezi "icon" cu sageata->size si modifici cifra (mai mare,icoane mai mari, mai mica, icoane mai mici.
te poti juca asa pana gasesti dimensiunea care iti convine.

2 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Mentionez ca e pentru xp: dai click dreapta pe desktop, la "Proprietes". O noua fereastra se va deschide. Mergi la tabul "Appearance". Apesi pe butonul "Advanced". O mica fereasta se va deschide. La "Item:" selectezi "Icon". Alaturi iti va aparea "Size:". Introduci valoarea dorita.

Gata big grin

| XxAlchoolicxX explică:

Nu merge x(