| emma1 a întrebat:

Cum pot sa imi transform imaginile sa scriu cv pe ele sa le scimb culoare sau in alb negru etc? stiti voi vreun site?

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Paint :))

adobe photo shop
picassa
www.taaz.com
photo scape;) e ff bun;) :-*
photo shop;)

tundenana
| tundenana a răspuns:

Eu folosesc piccasa si sunt foarte multumita ca este destul de usoara... il poti descarca gratuit de pe net... mie mi se pare mai usor decat oricare alt program...

| lololololol a răspuns:

Adobe photoshop, Picassa, Gimp, Photoscape. Sunt programe
Bafta happy

| marga09 a răspuns:

Pai poti lua un program cum ar fi photoscape ca e si simplu de utilizat si pentru ce vrei tu sa faci e chiar super bun! bafta!:*

| CDelia a răspuns:

Photoscape e bunhappysi picassa mai folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe photoshop, eu pe asta il folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pozamea.eu/alberto-12_11769.html votati-ma si pe mine va rog... :x

| MyAcountx a răspuns:

Incearca Ghimp, este bun si gratuit in acelasi timp.