| cr1571n3l a întrebat:

Cum pot sa joc GTA Vice City Multiplayer?/in retea? ofer fundita. multumesc

Răspuns Câştigător
| meo a răspuns:

Iti trebuie un pach, il desc de aici ''http://download.cnet.com/......145.html''

9 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ma eu joc san andreas multiplayer dar cred ca si la asta este la fel ca si la san andreas trebuie sa ei un "sa-mp" asa se numeste sil bagi unde este instalat jocul daca e ca la mine asa gta vice city n-am jucat multiplayer sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste VC-MP downloadezi asta si te conectezi la un server daca sunt create.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net Gta vc-mp download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai colegate celelalte compiutere si al tau la internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu tu cum l-ai tras as dori si eu sa-l joc imi poti spune cum l-ai tras daca nu nu-i nimic o sa ma supar putin spune-mi te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi meo

| Florin_Salam_1945 a răspuns:

Eu am bagat si vcmp si am si jocul cand ma conectez la un server mie imi da eror gta vcmp ce trebuie sa fac

| sseebbyy23 a răspuns:

Pai, stiu eu. Apropo, s-a deschis si forumul Vice City Multiplayer Romania: http://forum.vcmp-ro.co.cc De acolo poti copia si jocul, si versiunea Multiplayer. Daca ai alte intrebari fa un topic acolo si intreaba. Eu si cu cativa prieteni ne jucam varianta multiplayer, si ne distram :D. Pentru varianta multiplayer, ai nevoie de jocul original, nu trebuie neaparat cumparat, il ai pe forumul romanesc, si ai nevoie si de varianta multiplayer, tot de acolo poti downloada. Sper ca te-am ajutat.

| Cristea_Gică_1992 a răspuns:

Trbuie sa download-ezi un prgram VC-MP selectezi folder-ul unde ai instalat jocul apoi cauti un server pe net.