| Giianna a întrebat:

Cum pot sa-mi pun coperta la facebook? Adica. eu am cronologie dar cand dau sa-mi incarc o poza de pe Pc, imi apare asta: "Please choose an image that's at least 399 pixels wide.

Your cover appears above your profile picture, and it's the first thing people see when they visit your timeline. Choose any image you want and change it as often as you like." Ce sa fac puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Pai e simplu, pui o poza care are inaltimea de pana la 399x. De exemplu, poti pune o poza cu dimensiunea: 600x300, sau 250x350, etc.

2 răspunsuri:
| Giianna explică:

Am rezolvat love struck. Mersi JustCosminbatting eyelashes

| JustCosmin a răspuns (pentru Giianna):

Cu placere. Ma bucur ca te-am putut ajuta.