| madutza114 a întrebat:

Cum pot sa scap de emotii?

Răspuns Câştigător
| djalexandrual a răspuns:

Si eu am.Asa deodata...pentru ori ce si simt ca ma doare burta.incerc sa ma pun in pat si sa ma odihnesc(ini relaxez muschii)asa cateva minute nu mai mult... Dureaza cateva minute dar sunt pretioase ca nu te mai doare burta.

4 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

Gandeste pozitiv, nu uita ca poti sa o faci, tu esti cea mai buna! :*

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Gandeste-te ca totul va fi bine.

| RuxiLysm a răspuns:

Mananca ciocolata!

| ioanadanielle a răspuns:

Gandeste-te ca totul v-a fii bine si chiar daca dai gresi...toata lumea greseste daca esti crestin ortodoxa cere-i ajutorul lu D-zeu el te v-a ajuta mereu happy sfatuieste-te cu apropiati prieteni e chestia de pshihologie aici trebuie sa ai pshihicul tare