| elena a întrebat:

Cum pot sa scot lista de prieteni de pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai optiunea sterge prieten devenit dusman.

10 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ma gandesc ca tu vrei s-o generezi, s-o imprimi nu s-o stergi, asa-i? In cazul asta sa stii ca nu stiu cum pot sa te ajut. Dar cu ce te-ar ajuta? Oricum prietenii tai sunt informati pe mail de cate ori pui o intrebare si te ajuta, daca pot. Daca ai alte nelamuriri, sau ai vrea altceva poti ne scrii detaliii. Dar de copiat nu cred ca poti sa copiezi numele in alta parte... doar daca le scrii de mana.

| elena explică:

Nu aceea "valimocanu05" ci prietenii ce te pot ajuta daca nu stii un raspuns. Vezi cum esti abia mi-am facut si eu niste prieteni pe TPU si tu ma indemni sa-i sterg unul cata unul...asta cu stersul imi place nespus de mult.

| elena explică:

Confuzata sunt si eu ...scuze...revin cu amanunte.

mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca rroxi43 ti-a raspuns cel mai bine, cred ca tu vrei doar sa copiezi aceasta lista de prieteni nicidecum s-o stergi. Nu-i asa?
Fa-ti cat mai multi prieteni si atunci o sa poti primi ajutor mai repede si mai calificat si nu renunta la prietenii vechi decat daca te-au suparat si metoda ti s-a indicat deja.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Intri la rubrica Prieteni si stergi unul cate unul

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Hai ca ne intelegem "ca cucu`n gura". Tu vrei sa-i salvezi, sau de unde sa-i scoti? Din viata publica, din sanatate, din sarite? Eu am crezut ca intrebarea se refera strict la setarile din meniu. Dac-ai fii mai explicita sigur s-ar gasi si un raspuns care sa te multumeasca, cel putin partial. Doar de asta s-a inventat TPU, nu?

| Princessee a răspuns:

Intra la ''Prieteni" si ii stergi pe care vrei

| Princessee a răspuns:

Oops! nu am stiut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-ai confuzat si pe mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

?