| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg un marker permanent de pe piele?

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Oooo Rikardo, ai reusit sa te "tatuezi" cu markerul permanent?!
Bravo tie!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ma bucur Rikardo ca ai ascultat sfatul meu cu markerul sau pixul. Vezi ca tot am fost buna la ceva?

| cornel a răspuns:

Te speli de mai multe orihee hee

cu apa calda

de 3 4 orihappy

| MixedObsessions a răspuns:

Eu ma mai sterg cu acetona sh se ia ff bine happy

| SweetAngelCry a răspuns:

Cu spirt

| Anonoim a răspuns:

Marcer permanet de pe piele?(vreau sa stiu de care lasa-mi un pm plz) de cat timp? cred ca se sterge cu alcool sprirt diluant acetona

| RikarDo a răspuns:

Da Elianna, am reusit si mi-a iesit chiar foarte bine big grin. Dar vreau sa schimb tribalul cu un scorpion.

| RikarDo a răspuns:

Am gasit o metoda asemanatoare cu cea de la saloanele de tatuat ci nu l'am facut cu mana goala.

Răspuns utilizator avertizat
| ndddiana a răspuns:

Spirt sau acetona de unghii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de apa si sapun?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acetona cred :d

| domdom a răspuns:

Cu spirt

| mikoto a răspuns:

Cu acetona

| lady_6167 a răspuns:

Eu cred ca cu spirt sau cu acedona

| david321 a răspuns:

Am incerecat si cu spirt si cu acetona si cu diluant si cu sapun si m-am frekat cu o perie de ma ustura mana si mi s-a inrosit si tot nu s-a dus...asta da marker de calitate laughing