| Micheille a întrebat:

Cum pot sa transfer muzica de pe un tel, pe calculator(fara calbu de date?)

Dau funda si 1 vot!

9 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Telefonul trebuie sa aiba infra-rosu(irda) sau bluetooth! pentru infra rosu vei avea nevoie de un infra-rosu pentru caalculator si pentru bluetooth un bluetooth pentru calculator!

| iustii21 a răspuns:

Adaptor bluetooth:p

| Cjay a răspuns:

Prin bluetooth pc(pentru calculator)

| BeeFree a răspuns:

Deci, iti sugerez sa iti cumperi USB bluetooth nu e scump si e foarte bun, arata ca un stick de memorie funda?

| lolytha_5118 a răspuns:

Prin bluetooth :-X eu asa trm si muz si fotografii
sau prin infrarosu:X
deci funda? smug

| ilegale a răspuns:

Prin Bluetooth winking

| rares10 a răspuns:

Bluetoothwinking funda love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin bluetooth...il bagi prin USB sau ik descarci.

| LaLa_5622 a răspuns:

Poti doar daca ai bluetooth la tel si la pc sau daca ai card la tel si slot pentru card la calculator happy