| floryroscata74 a întrebat:

CUM POT SA TRIMIT UN MESAJ? CINE MA AJUTA?

8 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Pai intrii in email( in email-ul unde tiai facut contul) si vezi k ai un email de la TPU unde trebuie sati activeti emailul, daca nu poti zi-mi si te ajut cu cea mai mare placere,

| dulshe a răspuns:

Pai nu ai reusit cu ce ti-am zis eu?

| TipulVerde a răspuns:

Iti zic eu ce trebuie sa faci. Trimite-ti singura vreo 20 de mesaje,(de la vizualizare profil, stii tu) nu conteaza cu ce sunt mesajele, oricum dai cat mai multe, dupa ceva timp ar trebui sa-ti vina mail de confirmare pe contul tau de mail, la mine a venit dupa o ora.
Oricum trebuie sa dai cat mai multe mesaje pana sa-ti trimita TPU un mail de confirmare...

| bibitza a răspuns:

Ce mesaj? fii mai explicita big grin

| crookedsight a răspuns:

Ce fel de mesaj? worried

| floryroscata74 explică:

De ex: vreau sa ti trimit tie un mesaj si dau in stinga la mesaje. il scriu si nu merge.

| floryroscata74 explică:

Nu, dulce nu am reusitsad

| floryroscata74 explică:

Zice sa confirm adresa de email.ca nu figureaza emailul in inbox si sa verific in foldere de spam/bulksadthinking