| Summer5505 a întrebat:

Cum pot sa vand pe Stardoll.com hainele facute de mine?
Pentru ca eu am facut haine dar cand dau la 'My Bazaar", la "Fashion you can sell" nu imi arata nimic.
Deci, cum pun hainele la vanzare?

3 răspunsuri:
| HappyPebbles a răspuns:

Daca esti superstar intra la fashion/interior u can sell(in functie de ce vrei sa vinzi), alegi obiectul respectiv, ii pui un pret in sc sau sd si dai sell sau ceva de genul astahappy.

| Bia01 a răspuns:

Ca sa pui hainele la vanzare la My Bazaar trebuie sa fi superstar.

| AlExA58 a răspuns:

Fata,mai intai trebuie sa le cumperi ca sa poti sa le vinzi intelegi?