| biank98 a întrebat:

Cine are cont pe stardoll.com imi puteti spune si mie cum pot cumpara hainele pe care le-am facut pe stardesing fashion sau mobilier facut la stardesign interior?

Răspuns Câştigător
| nonameih0000 a răspuns:

Daca esti superstar poti sa cumperi daca nu...nu

7 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Poti doar sa le creezi.
Doar daca esti superstar le poti cumpara.

| larysuk_2476 a răspuns:

Da au dreptate fetele trebuie' sa fi star ceea ce e km enervant pentru. ca. inainte nu era asa(toate erau cum voiai freewinking )
XOXO Lary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate stiu eu, trebuie sa fii stardoll superstar confusedca sa poti cumpara ce ai creat big grin sau ceva de genu.

trebuie sa dai sms costa 4 euro confused

vezi ca e undeva pe acolo

succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai sps 2 euro eu stiu mai bine dai sms la 1270 cu textul PLATES exact cum amscris eu si de la satdesing poti sa cumperi decat o esarfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat! costa 2 euro.contul meu e MissMalyGirl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostilor
poti sa cumperi doar esarfe care costa 5... daca nu ma credeti, incefcati, fraierilor!

| andreutza234 a răspuns:

Nu-i adevarat ce spune lumea! adevarul este ca dupa ce iti apar:geamul, covorul cu pisica si manechinul acela.atunci iti da drumul la bani galbeni si iti da voie sa cumperi ce e cu steluta.