| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scrie ceva pe PhotoScape?straight face (stiu ca pare patetic, dar chiar nu am gasit) :] Fundita`;].

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Daca vrei sa introduci text intri la Editor (sus) dupa, in partea de jos ai o bara cu mai multe aplicatii (Home/Object/Crop/Region) si dai click pe Object. Dupa ce ai dat click, in stanga ai doua T. Pui cursorul pe unul din ele (fara sa dai click) si iti scrie la primul "Text" si la celalat "Rich Edit" dai click pe oricare din ele si introduci un text dupa care dai ok si il pozitionezi oriunde pe poza.

Succes :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat