| AlexutuDeiu a întrebat:

Cum pot sterge pozele de pe FaceBook?
Sau mai bine 1 albul intreg?

9 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Deci apesi pe albumul respectiv.Apoi scrie deasupra pozelor "Editeaza albumul". Apesi acolo si in stanga jos scrie stergu albumul.dai click acolo si s-a sters albumul. fundita?

| Mangustă a răspuns:

Deschiz albumul si faci ce ti-am zis in imaginea asta: http://i.imgur.com/txYiH.png

| teodora555 a răspuns:

NU stiu cum sa stergi un album, stiu o poza, deschizi poza si sub ea scrie sterge aceasta fotografie, funda?

| alinutzapissy a răspuns:

Intri in albumul pe care vrei sa il stergi si o sa vezi ca ai o optiune edit album.dai click si dupa dai delete albumhappy

| aandreutsaa a răspuns:

Pai dai la album si vezi acolo jos mi se pare scrie edit album scrie sus cred nu stiu dai acolo si jos iti apare delet album si dai acolo si dai ok sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Lvrkiosif a răspuns:

Sub imagine apare sterde

| TZi a răspuns:

Buna,
Iti recomand sa instalezi un program numit "facesoftware" care te ajuta sa stergi mai usor tot ce vrei din facebook, adica poze, comenturi si multe altele.
Programul il poti lua de aici: http://www.facesoftware.com/
Sper sa te descurci.
Bafta.

| delia12isa a răspuns:

Pai dai la album si vezi acolo jos mi se pare scrie edit album scrie sus cred nu stiu dai acolo si jos iti apare delet album si dai acolo si dai ok sper ca ti-am fost de ajutor:*Funda

| sabinamaria656 a răspuns:

Intri la poze, dai pe un album dar nu pe cel cu poze de profil si dupa ce ai intrat pe unul dintre albume dai pe editeaza albumul si acolo unde scrie confindentialitate e mai jos sterge albumul apesi pe el si gata. Funda?