| File0111 a întrebat:

Cum pot sterge prieteni de pe FaceBook?

Răspuns Câştigător
| AlleXa13 a răspuns:

Ii intr.o parte in dreapta cv unde scrie "prieteni" dai pe ea si jos de tot scrie scoate din lista de prieteniwinking

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Intri la prietenii respectivi la profilul lor si in dreapta ai mai multe optiuni,prieteni, abonat mesaj, setari si intri la prieteni si de acolo ii stergi este ultimul rand.

| GiulianoSenior a răspuns:

Dacă doriţi să eliminaţi un prieten, navigaţi la profilul persoanei şi faceţi clic pe Remove "de la prieteni", link-ul din partea de jos a paginii. Dacă selectaţi această opţiune, vei fi eliminat din lista de prieteni a persoanei, de asemenea.
Funda te rog.

| Bv_Asse_1994 a răspuns:

Intri pe pagina respecitvului prieten care vrei sa al stergi.In partea stanga jos scrie ``Raportează/blochează,, dai clik dreapta si o sa se deschida o fereastra in care iti apar mai multe variante, ai sa bifezi unde scrie Block si numele prietenului...

| aurelsna380 a răspuns:

Cum sterg prietenii de pe facebok