| shtephie a întrebat:

Cum pot sterge prieteni de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Charina a răspuns:

Intri pe profilul respectivului/ respectivei si pe partea cu poza, putin mai jos vei vedea ca scrie "scoate din lista de prieteni" :*

2 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Contul meu -> Editare prieteni -> O sa iti apara lista de prieteni iar in dreapta numelui fiecaruia ai un "x". "x"-ul e pentru stergere. Atat. happy

| roxanau a răspuns:

Intri in lista de prieteni(See all), si in dreptul numelui este Add si x, daca bine imi aduc aminte.Si dai click pe x.Si gata...