| Oana_5036 a întrebat:

Cum pot trimite cadouri pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| crissupup a răspuns:

Pentru a da cadouri pe www.ladypopular.ro este foarte simplu.
Intrii pe o domnisoara din joc, iar apoi langa voturi este un cadou verde, frumos impachetat cu o fundita rosie.Acolo dai click pe el si ii alegi cadoul pe care vrei sa ii dai.
ATENTIE: NU la toate domnisoarele poti da cadou, deoarece unele au terminat deja competitia.
Daca vrei sa castigi o frumoasa rochita (pe diverse culori -eu am gasit mov, roz, albastru, alb.) trebuie sa primesti :
*4 perechi de pantaloni
*7 bratari
*8 maieuturi
*9 pantofi cu fundita
*10 pantofi simpli.
Daca imi spui numele domnisoarei tale te voi ajuta dandu-ti un cadou.Eu sunt la nivelul 9. tu? Mult succes:*!

| onitza17 a răspuns (pentru crissupup):

Da-mi si mie un cadou te rog... onitza_17

7 răspunsuri:
| kawaii69 a răspuns:

Pai te loghezi, apoi dai la provocari cauti domnisoara dai pe profilul ei si dai acolo langa utilizatori ignoranti arata un pachet de cadou dai pe el alegi cadou dai TRIMITE si gata funda?

| ღAnaღ a răspuns:

Lady Popular se scrie cu litere mari increzuto

| frumusicclaudic a răspuns:

Nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu simncer nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu stiu