| Flöricicä a întrebat:

Cum pot vedea arhiva la google chrome? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Fi atentă,în dreapta sus, chiar în josul lui X ai ca un fel de şurubelniţă.Ei bine, dai click pe ea şi îţi apare scris şi ISTORIC. Dacă nu gaseşti dă pur si simplu Ctrl şi H.
Spor!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te pozitionezi cu mouse-ul pe butonul de dat inapoi si tii apasat stanga si apoi dai clic pe Arata intreg istoricul si iti va fi afisat. Succes si numai bine!

| daniella9805 a răspuns:

Sus in stanga ai sagetile next si back dai clik dreapta pe una dintre ele si jos o a iti apara SHOW FULL HISTORY dai clik si iti apare.
te pop succes:X