| 00mcr4life00 a întrebat:

Cum poti sa iti gasesti un prieten pierdut am cautat pe google tot felul de prosti dar nimic. Ii stiu doar numele si am o poza cu el cum pot sa-l gasesc:d

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Pai nu mai cauta pe Google tot felul de prosti. Cauta destepti. Poate ca prietenul tau a devenit mai inteligent intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program care merge pe telefoanele android se numeste "ro.tel" trebuie sa-l descarci de pe net. Daca nu ai tel cu sistem de operare android vezi daca are vreun prieten de al tau si roagal sa descarce programul "ro.tel" si cauta pe programul ala. Il are un prieten de al meu pe un telefon Samsung galaxy s si zice ca e foarte bun a gasit multi prieteni vechi e nevoie de nume si prenume decat, si iti arata toate datele despre persoana respectiva, nr de telefon, adresa etc. E foarte bun

| lory_9422 a răspuns:

Caut pe google "motoare de cautare pentru persoana" vezi daca-ti da ceva